Lütfen Bekleyin
Yükleniyor

Hakkımızda

Hedefimiz, doğrudan ihracattaki payımızı büyüterek dünya çapında daha fazla ülkeye hizmet vermektir.
Üretim yelpazemizde %100 Polyamid, Polyamid / Elasthane, %100 Polyester, Polyester / Elastan, Polyamid / Flos. Karl Mayer Machine Parkour'un tesisi sayesinde sofistike yüzeylere sahip özel dantellerimiz var.


Ar-Ge departmanımız yılda 250-300 yeni tasarım geliştiriyor. Mevsimsel trendlere ve değişikliklere göre haftada iki kez ek yeni tasarımlar üretiyoruz ve bu da bize her yıl 400'e kadar yeni tasarım getiriyor. İtalya, Danimarka, Almanya, Kanada, Portekiz, İspanya, Fransa, İsveç, İngiltere, Belçika, Polonya, Ukrayna, Fas, Tunus'taki müşterilerimiz için üretim ve ihracat yapmaktayız. Çoğunlukla yerel pazardaki ihracatçı üreticilere doğrudan ihracat yapıyoruz, bu nedenle özellikle bu amaca hizmet etmek için yapılanmış bir yapıya sahip %100 ihracat odaklı ve fikirli bir şirketiz. Hedefimiz, doğrudan ihracattaki payımızı büyüterek dünya çapında daha fazla ülkeye hizmet vermektir.


Bu amaçla pazarlama ve satış ekibimizi genişlettik ve onları ofislerinde ziyaret ederek ve uluslararası fuarlarda sergileyerek daha fazla müşteriye ulaşmaya çalıştık. Tüm iş işleyişinde dürüstlük, doğruluk ve iş etiğine inanıyoruz. Temel amacımız, müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler ve karşılıklı kârlılık oluşturmak ve yenilikçilik ve ileri teknoloji yoluyla gelişmiş müşteri kaliteli hizmet sunmaktır.